Simko Koltuk A.Ş., Sinema koltukları, stadyum koltukları, konferans koltukları, okul ve amplifikatör siparişleri, çocuk oto koltukları ve 50’den fazla ülkede ilgili alanlar için özel tasarım ve seri üretim uygulamalarına sahiptir. Boyunca; hem uygulama alanlarında hem de müşteri talepleri doğrultusunda, araştırma hizmetleri, sezgisel hizmetler, faydalı model geliştirmeleri de sunulmaktadır.

“Simko Seating, bu konulara sürekli olarak yatırım yapıyor ve geleceğin bugün yapılması gereken inovasyon ve inovasyon çabalarıyla başarılabileceğini düşünüyor” dedi.

AR-GE çalışmalarımız; Araştırma ve geliştirme konusunda deneyimli personelin istihdamı, üretim alanlarında geniş bir yelpazede araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin oluşturulması, düzenli ve sürekli eğitim ve bilgi edinimi ile dünyadaki gelişmelerin yakından izlenmesi ve iyileştirilmesi, vb. Genel olarak; Sinema koltukları üretimi, tasarımı ve uygulaması, konferans koltukları üretimi, tasarım ve uygulaması, stadyum koltukları üretimi ve montajı, kanepe ve oturma grupları, lobi ve bekleme odası koltukları, restoran koltukları, ofis koltukları, tiyatro salonu koltukları, oturma grupları stil, oditoryumlar, okul ve amp sıralama için koltuklar vb. tarlalarda koltuk üretimi ..

Web: https://www.simko.com.tr
E-mail: simko@simko.com.tr
Tel: +90 224 211 0 700